Czym się wyróżnia wózek cybex e-priam?

E-PRIAM to pierwszy e-wózek od marki CYBEX. Zastosowanie napędu elektrycznego oraz inteligentnych czujników w modelu e-PRIAM, schowanych w ramę, będącą elementem systemu podróżnego 4w1 - wyróżniają go spośród innych klasycznych wózków.

Ten wózek dziecięcy został zaprojektowany i stworzony z myślą o trudnych, nierównych nawierzchniach, a także jedźcie pod górę i z górki. Wyposażenie modelu w specjalne czujniki umieszczone w rączce wózka monitorują nacisk, dostosowując siłę wspomagania w trakcie jazdy pod górę. System ten również odpowiednio spowolni wózek podczas zjazdu. Wspomaganie ułatwi Ci także pokonanie najróżniejszych nawierzchni.


Chcesz kupić wózek
 Cybex e-priam?

Dla kogo wózek e-priam?

dobry wybór  
Dla twojego stylu życia

Wózek Cybex E-PRIAM to model, który dopasowuje się do potrzeb i wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych rodziców. E-PRIAM dedykowany jest również tym rodzicom, którzy cenią sobie stylowe wykończenia i luksusowy design. Użytkując ten e-wózek masz pewność, że każdy element w modelu E-PRIAM został wykonany z najwyższą starannością, w najwyższym standardzie.

Pierwszy e-wózek od marki cybex

Znasz już inne wózki marki cybex?


Cybex
Talos
Wózek Cybex Talos dedykowany rodzicom, którzy cenią sobie nie tylko wygodne spacery po mieście, ale też każdy teren poza miastem. Dzięki kołom “all-terain” oraz amortyzacji na cztery koła można spokojnie podróżować nim na nierównościach takich jak kostka brukowa, ścieżka leśna czy szlaki turystyczne.
Dowiedz się więcej
Cybex
MIOS
Zmień wygląd swojego wózka kupując teraz Seat Pack dopasowany do modelu MIOS marki Cybex. Tapicerkę siedziska, która wchodzi w skład zestawu możesz zamontować na stelażu, tworząc tym samym funkcjonalny i wygodny zestaw podróżny dla dziecka. Przeznaczona dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia do około 4 roku, zapewni komfort podczas spacerów Twojemu maleństwu!
Dowiedz się więcej
Cybex
Eezy S +2 LUX
Codzienne spacery? Tylko z wózkiem Eezy S+ 2 marki CYBEX! Poznaj wózek Eezy S+ 2, którego rama jest kompatybilna z Gondolą S, siedziskiem spacerowym i fotelikiem samochodowym, tworząc wygodny system podróżny 3w1!
Dowiedz się więcej
Cybex 
BALIOS
Stworzony w Niemczech model Balios S Lux to nowy, designerski i funkcjonalny wózek dziecięcy z serii Cybex Gold! Dzięki możliwości zamontowania na stelażu wózka siedziska spacerowego, gondoli S, komfortowego Cocoon S lub fotelika samochodowego, tworząc tym samym system podróżny CYBEX 4w1 – masz szansę poznać wielozadaniowy wózek!
Dowiedz się więcej
Cybex 
Avi
Wózek biegowy AVI pozwala na swobodną aktywność fizyczną, z tą samą pasją i stylem jakie wkładasz w każdą część swojego życia. Wyjątkowa rama wózka, którą wraz z tapicerką możesz dowolnie spersonalizwoać, pozwoli Ci na stylową aktywność każdego dnia.
Dowiedz się więcej
Cybex 
PRIAM

Wózek Priam – model popularny na całym świecie, w którym możesz zmieniać nie tylko stelaż, czy koła ale też kolor siedziska spacerowego. Dlatego wybierz wymarzoną tapicerkę i stwórz wyjątkowy egzemplarz dla swojego dziecka!
Dowiedz się więcej


Cybex 
ZENO

ZENO to jedyna w swoim rodzaju wielofunkcyjna przyczepka sportowa. Rewolucyjny produkt wspierający aktywne rodzicielstwo. Niezależnie od tego czy biegasz w parku, jeździsz na rowerze czy na nartach biegowych zimą - wraz z ZENO możesz pozostać aktywna o każdej porze roku, a Twoje dziecko jest zawsze z Tobą. Wyjątkowa rama wózka, którą wraz z tapicerką możesz dowolnie spersonalizwoać, pozwoli Ci na stylową aktywność każdego dnia.

Dowiedz się więcej
Cybex
Eezy S Twist+ 2 LUX

Cybex Eezy s twist +2 zapewnia komfortowe i wygodne podróżowanie zarówno dzieciom jak i rodzicom. W łatwy sposób przy użyciu jednej ręki można obrócić siedzisko wraz podnóżkiem o 360° z pozycji przodem do pozycji tyłem do kierunku jazdy. Funkcja 360° daje możliwość szybkiej zmiany pozycji z użyciem jednej ręki.

Dowiedz się więcej
Dane techniczne wózka cybex e-priam
  • DŁUGOŚĆ: 945 mm
  • SZEROKOŚĆ: 600 mm
  • WYSOKOŚĆ: 1160 mm
  • DŁUGOŚĆ PO ZŁOŻENIU: 880 mm
  • SZEROKOŚĆ PO ZŁOŻENIU: 510 mm
  • WYSOKOŚĆ PO ZŁOŻENIU: 330 mm
  • WAGA: 15.3 kg
  • PIELĘGNACJA: Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Gdzie kupisz i przetestujesz wózek
 Cybex e-priam?

Udostępniamy możliwość przetestowania wybranego wózka dziecięcego i sprawdzenia, jak zachowa się on na wszystkich tych nawierzchniach na naszym torze wózkowym! Dla rodziców (i przyszłych rodziców) to idealne rozwiązanie, by sprawdzić, czy planowany zakup, sprawdzi się w ich potrzebach! 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

SPRAWDŹ TOR, NA KTÓRYM PRZETESTUJESZ WÓZEK CYBEX E-PRIAM PRZED ZAKUPEM!