Przetestuj-wózek
PW_069min
WÓZKIlipiec_018min
WÓZKIlipiec_022min (1)
Gdzie kupisz wózek cybex ZEno?
Ponad rok temu, Rafał Boguta - współtwórca i lider PRZETESTUJ-WÓZEK, a przede wszystkim tata piątki dzieci zapragnął pomóc rodzicom, takim jak on. Poszukujących wózków dziecięcych: bezpiecznych, wygodnych i dobranych odpowiednio do potrzeb nie tylko dzieci, ale również samych rodziców. Jako fanatyk funkcjonalności, ale i modnego designu sam sprawdził i przez lata testował dziesiątki modeli. 
Dziś Rafała Bogutę i cały zespół PRZETESTUJ-WÓZEK możesz zobaczyć na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie, w sklepie, o powierzchni ponad 600m2, będącym zarazem jedynym w Polsce torem do testowania różnych modeli wózków dziecięcych: zaczynając od wózków spacerowych, po terenowe, kończąc na modelach dla rodzeństwa! 
Więc jeśli poszukujesz wózka dziecięcego, dobranego do swoich potrzeb, przestań przeglądać fora i strony Internetowe! Zadzwoń pod numer:
Zapisz się online

Zapisz się na konkretny dzień oraz godzinę i skorzystaj

z usługi VIP, dzięki której:

ZOBACZYSZ I PORÓWNASZ RÓŻNE MODELE WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

Dostaniesz do swojej dyspozycji doradcę PRZETESTUJ-WÓZEK, który pomoże Ci znaleźć dobrany z myślą o Twoich oczekiwaniach i preferencjach najlepszy dziecięcy wózek.

W CIĄGU GODZINY PRZETESTUJESZ WYBRANy MODEL NA RÓŻNYCH NAWIERZCHNIACH: NA TRAWIE, PIASKU, KAMYCZKACH I INNYCH TRUDNYCH DROGACH
  • Zyskasz pewność, że od teraz Twoje dziecko zacznie podróżować bezpiecznie i niezwykle komfortowo! 

KUPISZ NA MIEJSCU WYBRANY PRZEZ SIEBIE MODEL

przetestuj wózek Cybex zeno

Zapisz się na konkretny dzień oraz godzinę i skorzystaj z usługi VIP:


Zapisz się online