Cybex e-Priam. Jazda pod górę i z górki z e-wózkiem

Czy podczas spaceru po dolinach lub wejścia pod górkę razem ze swoim dzieckiem,

szukałeś sposobu, aby ułatwić sobie tę aktywność? Cybex wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, skonstruował wózek dziecięcy z napędem elektrycznym.  Poznaj e-wózek renomowanej, niemieckiej marki – Cybex e-Priam!

 

Moc napędu elektrycznego 

 

Innowacyjne rozwiązanie, jakim jest wyposażenie modelu e-Priam w napęd elektryczny i czujniki

ruchu, wspomaga jazdę po trudnym terenie, w tym jazdę pod górę. Silniki, wodoszczelny akumulator i diody informujące o naładowaniu akumulatora umieszczone są w dolnej części wózka i choć brzmi to skomplikowanie, jest niebywale proste w obsłudze. Aby go uruchomić wystarczy włączyć przycisk zasilania. Dla bezpieczeństwa wózek posiada specjalną opaskę, uniemożliwiającą „samodzielną jazdę”, którą należy włożyć na rękę przed spacerem. Warto wiedzieć, że wspomaganie możesz w każdej chwili wyłączyć.

 

Jazda pod górę z wózkiem e-Priam

 

Silniczki, które są w stelażu wózka e-Priam dostosowują tryb pracy do warunków terenowych i

ułatwiają jazdę pod każdą górkę. Kiedy czujniki wyczują wzniesienie – włączają silniki wspomagające prowadzenie. Dzięki temu spacer po górach z dzieckiem przestaje być wyzwaniem!

 

Zejście z górki z wózkiem e-Priam
 

Zejście z wózkiem z górki, praktycznie zawsze wymagało od osoby prowadzącej pewnego chwytu, aby dany model nie zjechał samodzielnie. W przypadku modelu e-Priam, zjazd z górki jest łatwy i bezproblemowy. Inteligentne czujniki w chwili wyczucia spadku automatycznie wyhamowują wózek marki Cybex, dzięki czemu Ty i Twoje dziecko możecie czuć się bezpiecznie.