Wiosenna promocja! 10% na całe zakupy CYBEX Sport
Już od tygodnia Doradcy Przetestuj-Wózek obserwują wzmożony ruch na Bulwarach Wiślanych, tuż przy pomniku Syrenki, gdzie wszyscy chętni mogą sprawdzić możliwości wózków biegowych Cybex Sport. A teraz, z okazji wiosennej promocji, wszystkie produkty Cybex Sport są na wyciągnięcie ręki!
Wciąż żyjemy otwarciem najnowszego showroomu na bulwarach wiślanych tuż przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik, w którym zobaczycie, porównacie i sprawdzicie możliwości wózków multisport marki Cybex. Od teraz do 21 maja na wózki i przyczepki: Cybex Avi, Cybex Zeno i Cybex Zeno Bike w każdym showroomie Przetestuj-Wózek dostaniecie 10% rabatu! Wózki multisport są nowością i pozwalają na dużo więcej niż tradycyjny bieg. Przykładem jest przyczepka Cybex Zeno, którą wykorzystacie w różny sposób. Możecie z nim biegać, pchając go przed sobą, lub przypiąć za pomocą specjalnego pasa do siebie i ciągnąć niczym rydwan. Wykorzystacie go także w formie przyczepki rowerowej. Z wózka multisport Cybex Zeno skorzystają także fani rolek. A w okresie zimowym koła zamienicie na płozy i pomkniecie na nartach!
Wózek multisport Cybex Zeno kupisz między innymi w nowym Showroomie Przetestuj-Wózek na Bulwarach Wiślanych
Jesteś mamą i pragniesz wrócić do formy po ciąży? A może chcesz zadbać o swoją kondycję? Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, czy jesteś zawodowym biegaczem skorzystaj z naszej oferty! Zadzwoń: 22 378 10 71, wybierz wolny termin i zapisz się, aby przed zakupem sprawdzić możliwości wymarzonego wózka sportowego. Wózki multisport Skorzystaj też z rabatu na wybrany wózek i razem z Przetestuj-Wózek oraz marką Cybex ciesz się aktywnym życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *