Cybex Sport. Wózki sportowe stworzone z myślą o rodzicach
Jesteś fanem sportu lub fitnessu, a może chcesz wrócić do formy sprzed ciąży ale nie masz z kim zostawić dziecka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Skorzystaj z oferty Cybex i wypróbuj jeden z wózków biegowych linii Sport. Cybex to globalna marka, która od lat oferuje świadomym rodzicom bezpieczne akcesoria dziecięce, w tym funkcjonalne wózki. Niedawno ta kultowa niemiecka firma stworzyła wózki dla rodziców, którzy chcą aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi i zarazić ich miłością do sportu. Wypuszczone na rynek modele: Avi, Zeno i Zeno Bike bardzo szybko trafiły do określonej grupy odbiorców. Wózek do joggingu Cybex Avi Wszystkie wózki sportowe marki Cybex, w tym wózek do joggingu Cybex Avi zostały stworzone z myślą o aktywnych rodzicach. Każdy z nich to też idealny model na spacery czy marszobieg, pełniący często rolę rozgrzewki. Chodniki, nierówne drogi czy parkowe ścieżki? Niezależnie od tego jaki teren wybierzesz, Cybex Avi poradzi sobie z każdą przeszkodą i na każdej nawierzchni, dlatego z tego wózka biegowego z powodzeniem skorzystają mieszkańcy dużych aglomeracji, miasteczek i terenów podmiejskich. Wszystko dzięki pompowanym kołom i lekkiej, aluminiowej ramie. Użytkowników wózka do joggingu Cybex Avi z pewnością ucieszy możliwość szybkiego złożenia wózka do kompaktowych rozmiarów. Dzięki czemu wózek bez trudu przewieziesz na wyznaczone miejsce treningu.
Cybex Avi – wózek do joggingu i wózek spacerowy w jednym
Cybex Zeno – multifunkcyjny wózek 4w1 Cybex Zeno to przykład wózka, który trafi w gusta nawet tych rodziców, którzy biegają od święta. Ten wózek może posłużyć jako: spacerówka, przyczepka rowerowa, sanie do nart biegowych oraz wózek do biegania! Model ten można ciągnąć za sobą dzięki wyposażeniu go w regulowany pas stabilizujący wózek i długi uchwyt. Sama konstrukcja systemu w wózku nie należy do sztywnych, co pozwala korzystającemu rodzicowi na swobodne rozglądanie się i kontrolowanie dziecka w trakcie aktywności. Oprócz tego w wózku Zeno można skorzystać z wygodnej silikonowej i antypoślizgowej rączki do prowadzenia i umieścić go przed sobą. Z wózkiem biegowym 4w1 Cybex Zeno bez trudu wykonasz także trening siły biegowej. Obciążeniem będzie nie tylko wózek, ale samo dziecko umieszczone w siedzisku sportowym. Dodatkowo rozpędzisz się z nim do naprawdę dużych prędkości, a w trakcie biegu nie kopniesz, ani nie potkniesz się o wózek.
Cybex Zeno to wózek 4w1, którego oficjalną ambasadorką została popularna polska trenerka Anna Lewandowska
Przyczepka rowerowa i wózek spacerowy w jednym, czyli kilka słów o Cybex Zeno Bike Cybex Zeno Bike, jako wózek spacerowy i przyczepka rowerowa w jednym jest absolutną nowością na rynku! Pompowane koła wyposażone w funkcję obrotu i amortyzacja na tył umożliwią Ci płynny przejazd po nierównościach na drodze, pokonanie każdej przeszkody i zapewnią lekkość prowadzenia. Wyprofilowane siedzisko sportowe zapewnia dziecku prawidłową pozycję, a miękkie materiały zagwarantują mu maksimum komfortu. Na wyjątkowość przyczepki Cybex Zeno Bike wpływa obecność schowka na dyszel rowerowy i przednie koła. Dzięki temu w każdej chwili będziesz mógł przejść z jednej aktywności do drugiej. Ponadto Cybex Zeno Bike w kilka sekund złożysz do kompaktowych rozmiarów, co z pewnością ułatwi jej transport. Wszyscy użytkownicy przyczepki Cybex Zeno Bike docenią również kieszenie, w jakie została wyposażona. Bez trudu pomieszczą bidon na wodę, dziecięce przekąski lub zabawki niezbędne podczas aktywności.
Zeno Bike to najnowsza przyczepka rowerowa i wózek spacerowy w jednym stworzona przez niemiecką markę Cybex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *