Cybex E-PRIAM – VIDEO
E-Priam. Najwyższy standard w pierwszym e-wózku marki Cybex.

 

Wózek z napędem elektrycznym i inteligentnymi czujnikami schowanymi w ramie? To tylko Cybex e-Priam, pierwszy e-wózek renomowanej, niemieckiej marki. Poznaj wszystkie zalety nowoczesnego i designerskiego wózka dziecięcego.

 

Wózek inny, niż wszystkie
 

Wyposażenie wózka dziecięcego w napęd elektryczny z pewnością wyróżnia wózek e-Priam. Napęd i inteligentne czujniki ruchu ułatwiają przejazd po trudnej nawierzchni: po piasku czy kamykach oraz wspomagają jazdę pod górę. Schodząc z niej, czujniki spowalniają model e-Priam. Napęd znajduje się w dolnej części wózka i wystarczy uruchomić go „klikając” w przycisk zasilania.

 

Obszerna gondola dla większej wygody
 

Gondola kompatybilna z wózkiem dziecięcym Cybex e-Priam jest wyjątkowo obszerna! Aczkolwiek wyróżnia się nie tylko rozmiarem, a także dodatkowym okienkiem zapewniającym odpowiedni przepływ powietrza oraz zagłówkiem osłaniającym dziecko. Zaletą gondoli jest możliwość złożenia jej na płasko, na tak zwany naleśnik, co ułatwia transport oraz przechowywanie.

 

Poza gondolą, na stelaż wózka e-Priam marki Cybex możesz zamocować przekładane przodem, lub tyłem do kierunku jazdy siedzisko spacerowe z homologacją do 22 kg. Dla maksymalnego komfortu Twojego dziecka w modelu e-Priam możesz regulować oparcie siedziska spacerowego oraz podnóżek. Siedzisko wyposażone jest w budkę z możliwością powiększenia jej o jeden panel.

 

Niepowtarzalny design
 

Patrząc na wózek Cybex e-Priam trzeba przyznać, że ma on niepowtarzalny styl. Producent zadbał także o jakość materiałów z jakich zrobiony jest wózek. Ponadto każdy element wózka e-Priam wykonany jest z najwyższą starannością, w najwyższym standardzie. To co jeszcze może zaskoczyć Cię w wózku marki Cybex, to możliwość wybrania tapicerki oraz stelaża, które występują w różnych wersjach kolorystycznych.