Cybex Eezy S Twist+2 – VIDEO
Poczuj komfort w wózku spacerowym Eezy S Twist+2 od Cybex!

 

Czy słyszałeś kiedyś o wózku, z obrotowym siedziskiem spacerowym? Jeśli nie, poznaj wózek Cybex Eezy S Twist+2. Funkcja obrotu siedziska o 360 stopni sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy Twoje dziecko chce podróżować raz przodem, a raz tyłem do kierunku jazdy. Dopasuj więc wózek Eezy S Twist+2 do potrzeb Twoje dziecka i ciesz się wspólnym spacerem!

Dzięki możliwości wpięcia na stelaż wózka Cybex Eezy S Twist+2 fotelika samochodowego 0-13 kg, gondoli i siedziska spacerowego – możesz stworzyć komfortowy i funkcjonalny zestaw podróżny! 

 

Funkcja obrotu siedziska o 3600 w wózku Eezy S Twist+2

 

Sam wyraz „twist”, który został wykorzystany w nazwie wózka świadczy o możliwości obrotu

siedziska spacerowego. Początkowo, kiedy Wasze dziecko jest małe i potrzebuje Waszej bliskości

podczas spacerów – możecie podróżować tyłem do kierunku jazdy. Kiedy rośnie i ciekawi je

otaczający świat, możecie przekręcić siedzisko spacerowe za pomocą przycisku i zaspokoić dziecięcą ciekawość! Zapomnij o wyjmowaniu, podnoszeniu i przepinaniu siedziska. Wciśnij przycisk, przekręć siedzisko i jedź.

 

Koła i amortyzacja w modelu Eezy S Twist+2

 

Wózek Eezy S Twist+2 został wyposażony w amortyzację na wszystkie cztery koła. Dzięki czemu

model od Cybex poradzi sobie na nawierzchniach typowo miejskich, jak asfalt, czy chodnik, ale też na drogach podmiejskich. Okazuje się, że wózek jedzie wyjątkowo płynnie również po trawie, czy ścieżce w parku.

 

Kompaktowe rozmiary wózka dziecięcego marki Cybex

 

Jeśli szukasz wózka, który po złożeniu ma niewielkie, wręcz kompaktowe rozmiary, z pewnością

zainteresujesz się modelem Eezy S Twist+2. Małe rozmiary, ale i niewielka waga wózka (około 8 kg) sprawiają, że jest on stworzony do przechowywania na niewielkich powierzchniach, a także mieści się w bagażnikach niewielkich aut.

 

Wyposażenie wózka Cybex Eezy S Twist+2

 

Wózek Eezy S Twist+2 został wyposażony w kosz umieszczony pod siedziskiem, który choć niewielki, z pewnością pomieści niezbędne przedmioty. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca na drobiazgi z pewnością będziesz zadowolony z kieszonki, która znajduje się „w plecach” siedziska spacerowego. Oprócz tego model marki Cybex posiada budkę, z możliwością powiększenia jej do rozmiaru XXL.