Cybex Talos S Lux – VIDEO
Talos S Lux, popularny model od niemieckiej marki

Czy poznałeś już wózek Talos S Lux marki Cybex? Jest to jeden z popularniejszych wózków dla dzieci znanej, niemieckiej marki. Możliwość zamontowania na stelażu wózka Talos S Lux gondoli i

siedziska spacerowego, sprawia, że ten model może użytkować zarówno noworodek, niemowlę,

jak i starsze dziecko, do 22 kg.

Kompaktową gondolę bez trudu wepniemy w stelaż wózka Talos S Lux, za pomocą odpowiednich przycisków i możemy ją jednym ruchem wyciągnąć. To co z pewnością docenisz w tej gondoli to możliwość złożenia jej na płasko, na tak zwany naleśnik.

 

Wózek dziecięcy Cybex Talos S Lux wyróżnia się...

Gumowymi kołami, wypełnionymi poliuretanem, będącym uniwersalnym tworzywem sztucznym. Tego typu koła sprawdzają się na różnych nawierzchniach, od asfaltu, po szlaki turystyczne czy leśne ścieżki. Inną ważną zaletą wózka dziecięcego Cybex Talos S jest amortyzacja na wszystkie cztery koła.

Dzięki niej większość drgań, wytworzonych podczas jazdy po nierównościach jest eliminowana.

 

Jazda po płycie ażurowej, po leśnej ścieżce i innych nawierzchniach wózkiem Talos S Lux
 

Dzięki dużym kołom umieszczonym na tylnej osi, jazda po płycie ażurowej jest płynna i nie wymaga wysiłku. Tak jak po kostce, tak i po leśnej ścieżce Talos S Lux radzi sobie znakomicie. Kółka nie ślizgają się, ani nie zakopują w liściach, a wózek marki Cybex wręcz płynie po nawierzchni. Na pięknej, zielonej trawie, równej płycie chodnikowej oraz drodze szutrowej wózek prowadzi się równie dobrze. Testując wózek na piaszczystej plaży wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i zamiast pchać wózek, ciągnęliśmy go za sobą. Większe drgania zaobserwowaliśmy podczas naszych testów na wymagającej polnej drodze.

 

Siedzisko spacerowe składane razem ze stelażem!
 

Wózek dziecięcy Cybex Talos S Lux możesz złożyć jedną ręką, razem z siedziskiem. Rozmiary, jakie przyjmuje wózek są niewielkie i po złożeniu wynoszą: 78 cm (długość) x 60 cm (szerokość) x 44 cm (wysokość).

 

Budka XXL w wózku Cybex Talos S Lux

Atutem wózka dziecięcego Cybex Talos S Lux jest budka w rozmiarze XXL, która pozwoli ochronić

dziecko przed różnymi warunkami atmosferycznych, w tym wiatrem, deszczem lub słońcem.

Niezależnie od tego czy dziecko będzie siedzieć, czy leżeć – masz pewność, że zawsze jest dobrze osłonięte.