Cybex Balios S Lux – VIDEO

 

Niezwykły design, funkcjonalne rozwiązania i możliwość złożenia wózka jedną ręką - docenicie w popularnym modelu głęboko-spacerowym Balios S LUX marki Cybex. Chociaż ten wózek ma wiele zalet, to co wyróżnia go spośród innych wózków dziecięcych to przede wszystkim niesamowity, miejski styl. 

 
Gondola Cot S 
 
Na stelaż wózka Cybex Balios S LUX możesz wpiąć nie tylko siedzisko spacerowe, ale też gondolę COT S, przeznaczoną dla noworodków i niemowląt. Gondolę bez trudu złożysz na płasko, na tak zwany naleśnik, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w bagażniku swojego auta, lub w domu podczas przechowywania. Oprócz tego gondola posiada okienka zapewniające odpowiednią wentylację w letnie dni.
 
Składane oparcie w siedzisku spacerowym
 
Wózek dziecięcy Balios S LUX posiada składanie oparcie, aż do pozycji leżącej. Opcję regulacji wwózku marki Cybex posiada też podnóżek, który dopasujesz do potrzeb swojego dziecka. Siedzisko spacerowe posiada pałąk, odpinany zarówno z prawej, jak i lewej strony oraz rozkładaną budkę z daszkiem przeciwsłonecznym i wentylacją.
 
Pełna amortyzacja na 4 koła
 
Wózek Cybex Balios S LUX został wyposażony w amortyzacje na cztery koła. Dzięki nim możesz płynnie przejechać po mieście i w mniej wymagającym terenie: po parku czy osiedlowej drodze. 
 
Proste i szybkie składanie wózka Balios S LUX
 
Jako rodzic z pewnością doceniasz innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. W modelu Balios S LUX zalicza się do nich możliwość złożenia wózka jedną ręką. Co więcej, Balios S LUX bez trudu złożysz nawet z zamontowanym siedziskiem spacerowym!