Aktywność fizyczna z wózkiem? Z Cybex Zeno to możliwe!
Masz dosyć małych kółek w wózkach? Irytuje Cię ich nieporęczność, waga i brak stabilności? Chętnie pobiegałabyś z maluchem, ale boisz się, że dziecko wysunie się z szelek? Nie jesteś sama. Wiele mam po porodzie próbuje wrócić do aktywności fizycznej. Niestety, wózki często zamiast ułatwić to zadanie, często je utrudniają. Cybex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom aktywnych rodziców. 

Cybex Zeno - na czym polega jego fenomen?

Na rynku prawdziwą furorę robi wózek Cybex Zeno. Nic dziwnego, w końcu marce Cybex zaufała nawet Anna Lewandowska - najbardziej znana fit mama w Polsce! Powiedzieć o Cybex Zeno, że jest wózkiem to jak nie powiedzieć nic. Cybex Zeno to prawdziwa rewolucja wśród wózków, dla aktywnych mam i tatusiów. Cybex Zeno to urządzenia 4 w 1. Możesz używać go jako klasycznego wózka, ale możesz też... ciągnąć go za sobą dzięki specjalnemu zaczepowi w talii (dzięki temu masz wolne ręce)! Bez problemu zamontujesz go również do roweru i zyskasz wspaniałą przyczepkę. Marzy Ci się wyjazd na narty? Odepnij koła i załóż płozy! Czegoś takiego nie znajdziesz w żadnym innym wózku. Od teraz możesz jeździć na nartach razem ze swoim dzieckiem i od małego zarażać go miłością do sportu. 

Dla małego, dla dużego- Cybex Zeno dopasowuje się do dziecka!

Wózek Cybex Zeno będzie odpowiedni zarówno dla 6-miesięcznego malucha jak i dla 4-latka! Nie lubisz kupować wózków co roku? Nikt nie lubi. Dlatego ten model wystarczy Ci na około 3.5 roku użytkowania. Maksymalna waga dziecka, które może jeździć w wózku to aż 22 kg i 111 cm wzrostu. Nie musisz się obawiać, że dziecku będzie niewygodnie. Cybex Zeno posiada dobrą amortyzację, wentylację, a także wyściełane i wyprofilowane, komfortowe siedzisko.     

Aktywność fizyczna z Cybex Zeno

Cybex Zeno to prawdziwa gratka dla aktywnych rodziców. Z tym wózkiem, nie straszne będą Ci zaśnieżone ulice. Cybex Zeno w kilkanaście sekund zmieni się w prawdziwe sanie z płozami. Idealne na porę zimową. Bo kto powiedział, że zimą aktywność fizyczna nie jest możliwa? Na pewno nie cybex 🙂 Natomiast wiosną… czas na biegi, rolki, rower. Każdą z tych aktywności, bez problemu wykonasz ze swoim malcem. Dzięki specjalnie skonfigurowanym zaczepom, możesz biegać lub jeździć na rolkach i mieć wolne ręce! Za gorąco na biegi i rolki? To może rower? Wózek Cybex Zeno, sprawdzi się idealnie w roli przyczepki rowerowej. Dzięki zadaszeniu i odpowiedniej ochronie, Twoje dziecko nie będzie narażone na wiatr, deszcz czy Słońce, nawet podczas niekomfortowych warunków atmosferycznych. Podejmujesz wyzwanie? 🙂