Cybex Libelle – VIDEO
Cybex Libelle, towarzysz wielu podróży
 

Jeśli należysz do osób, które kochają podróże i potrzebują ultralekkiego wózka dziecięcego, czy najzwyczajniej szukasz modelu, który zmieści się do małego bagażnika Twojego auta, zwróć uwagę na jeden z najmniejszych wózków spacerowych Cybex Libelle. 

 
Wózek od pierwszych miesięcy życia.

 

Czy wiesz, że wózek Libelle przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych miesięcy życia? 

Na stelażwózka możesz bez trudu wpiąć fotelik samochodowy 0-13 kg, dzięki czemu przewieziesz w nimnoworodka, czy niemowlę. Starsze dzieci mogą użytkować wózek Cybex Libelle do momentu osiągnięcia przez nie 22 kg! 

 

Użytkując ten model pamiętaj, że możesz w nim przewozić dzieci jedynie przodem do kierunku jazdy, z możliwością regulacji oparcia siedziska i podnóżka. Jeden wózek, kilka rodzajów transportu. Niezależnie od tego czy podróżujesz samochodem, pociągiem, czy wybierasz samolot – wózek dziecięcy Cybex Libelle, który waży jedynie 5.9 kg zabierzesz ze sobą wszędzie! Wystarczy, że złożyszgo do rozmiarów niewielkiej paczki, przetransportujesz w dowolne miejsce pod pachą, lub przed wejściem na pokład samolotu zarejestrujesz go jako bagaż podręczny!

 

Cybex Libelle sprawdzi się również w formie drugiego, lekkiego wózka. 

 

Modelu, który szybko rozłożysz i złożysz, i z którym ominiesz sklepowe półki, wciśniesz się między stoiska na targowisku miejskim lub wejdziesz do zatłoczonego autobusu.

 

Cybex Libelle – wózek miejski.

 

Cybex Libelle to wózek przeznaczony do miasta, na krótkie przejażdżki. Dzięki amortyzacji świetnie sprawdza się na równych nawierzchniach, w tym na asfalcie, chodniku czy kostce. Dodatkowo z myślą o typowo miejskim przeznaczeniu, model marki Cybex został wyposażony w kosz na zakupy, który pomieści skarby zdobyte w galeriach handlowych lub miejskich sklepikach.