Wózek do biegania Cybex Zeno by Anna Lewandowska

Wózek dziecięcy Zeno to rewolucyjny model niemieckiej marki Cybex. Stworzony z myślą o aktywnych rodzicach Cybex Zeno podbija branżę fitness. Jego funkcjonalność i wielozadaniowość doceniła też polska trenerka personalna Anna Lewandowska.    

 

Marce Cybex ponownie zaufała  Anna Lewandowska, jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek. Podczas codziennych spacerów żona piłkarza Roberta Lewandowskiego korzystała z wózka Cybex Priam i Cybex Priam 2.0 Lux Platinum. 
 
Anna Lewandowska, od lat uznawana za jedną z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce oficjalnie została ambasadorką wózka biegowego Cybex
 
Teraz promuje aktywność fizyczną wykorzystując funkcję multisport w wózku Zeno marki Cybex! Cybex Zeno to wózek dziecięcy 4w1. Każdy kto został szczęśliwym użytkownikiem tego modelu może biegać z nim bez konieczności użycia rąk lub biegać trzymając wózek za rączkę do prowadzenia. 
Dodatkowo w bardzo prosty sposób wózek Cybex Zeno można przekształcić w przyczepkę rowerową lub podpiąć go do nart biegowych! 
 
Czego chcieć więcej?
 
Jeśli ciekawi Cię jak Anna Lewandowska wykorzystuje wózek Cybex Zeno do zabawy i treningu z dziećmi, pozostań z nami!