Anna Lewandowska ambasadorką Cybex Zeno!

Wózek Cybex Zeno, to model dla aktywnych rodziców. Nic więc dziwnego, że jego fanką został nie kto inny, a Anna Lewandowska. Nie ma chyba drugiej tak wysportowanej mamy w Polsce! Anna Lewandowska, to reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, Prezes Olimpiad Specjalnych Polska oraz żona jednego z najlepszych piłkarzy świata - Roberta Lewandowskiego. 

 

Chyba ciężko o lepszą rekomendację. Anna Lewandowska, oficjalnie została ambasadorką i twarzą wózka Cybex Zeno. Cybex Zeno, to wózek/przyczepka 4w1. Możesz z nim biegać, jeździć na rolkach czy nawet na nartach. Niemożliwe? A jednak! Ciekawe czy Robert Lewandowski znajdzie sposób na kopanie piłki z wózkiem? 

 

Anna Lewandowska, która od lat promuje zdrowy tryb życia od teraz do aktywności fizycznej może zachęcić także rodziców z dziećmi!

 

Warto zauważyć, że Lewandowscy już dawna są wiernymi fanami marki Cybex. Poprzednio, Ania i Robert pokazywali się z wózkiem Cybex Priam i Cybex Priam 2.0 Lux Platinum. Ciekawe czy równie mocno, spodoba im się Zeno.

 

Już niebawem dowiesz się, co najbardziej zauroczyło Anię w wózku Cybex Zero i jaką aktywność fizyczną z wózkiem - przyczepką polubi najbardziej. 

 

Bądź z nami na bieżąco!