Cybex Zeno 4w1, wózek dziecięcy do biegania i przyczepka rowerowa
Zwyczajne, codzienne spacery z dzieckiem zaczynają Cię nudzić? A może Twoje dziecko oczekuje czegoś więcej, niż przechadzki po parku? Jeśli któreś z tych pytań trafia właśnie do Ciebie, pora przyjrzeć się Cybex Zeno - rewolucyjnemu wózkowi i przyczepce rowerowej w jednym.
Wózek dziecięcy Cybex Zeno możesz wykorzystać w dowolny sposób: możesz używać go podczas spacerów, pchać lub ciągnąć w trakcie biegu, jazdy na rolkach lub wykorzystać go w formie przyczepki rowerowej.
  Czy wiesz, że nie musisz czekać aż Twoje zacznie samo jeździć na rowerze? Dzięki funkcji multisport w wózku Cybex Zeno, możesz z łatwością podpiąć go do swojego roweru i wspólnie z dzieckiem wybrać się na wycieczkę rowerową dokąd tylko zechcesz!
To takie proste! Podepnij wózek Cybex Zeno do swojego roweru i zabierz dziecko na przejażdżkę rowerową!
Jeśli obawiasz się, że Twojemu dziecku będzie niewygodnie w wózku Cybex Zeno podczas Waszej wspólnej przejażdżki, musisz wiedzieć, że jego wnętrze jest niezwykle przestronne i komfortowe, dzięki miękkiemu siedzisku. Co więcej, Twoje dziecko w wózku Zeno będzie naprawdę bezpieczne, dzięki wyposażeniu go w pasy bezpieczeństwa oraz odblaskowe elementy!