Cybex Zeno by Anna Lewandowska, wózek multisport 4w1
Na efekty współpracy najpopularniejszej polskiej trenerki fitness z niemiecką marką Cybex nie trzeba było długo czekać. Nie minął miesiąc od ogłoszenia Anny Lewandowskiej oficjalną ambasadorką wózka biegowego Cybex Zeno i Cybex Avi, a już pierwsze modele w kolorze różowo-czarnym kupiły jej wierne fanki!
Dzięki funkcji multisport, wózek Cybex Zeno by Anna Lewandowska możesz wykorzystać do wielu aktywności fizycznych z dzieckiem
Niedawno, w dodanej na Instagramie relacji Anny Lewandowskiej można było dostrzec zdjęcia mam, które wykorzystują wózki biegowe Cybex Avi i Cybex Zeno do treningów z dzieckiem. Sportsmenka od wielu lat dociera do świadomych rodziców i przekonuje ich do zadbania o swoje zdrowie między innymi przez zbilansowaną dietę i ćwiczenia. W social mediach nietrudno też dostrzec jej wpisy o konieczności wprowadzenia ruchu w życie dzieci i nastolatków. Teraz, kiedy została ambasadorką wózka biegowego Cybex Zeno może docierać do kolejnych odbiorców.
Treningi z dzieckiem? Od teraz to możliwe, dzięki wózkowi biegowemu i przyczepce rowerowej w jednym!
Aczkolwiek poza promocją przez sportsmenkę, na decyzję o zakupie wózka biegowego 4w1 Cybex by Anna Lewandowska przez jej fanów, wpłynęła z pewnością możliwość wykonywania z nim wielu aktywności fizycznych. W końcu wózek biegowy Cybex Zeno by Anna Lewandowska możesz ciągnąć za sobą podczas biegu bez użycia rąk lub podczas korzystania z nart biegowych. Możesz też pchać go przed sobą jak standardowy wózek dziecięcy albo użyć go jako przyczepki rowerowej.