Wyposażenie wózka 4w1 Cybex Zeno. Gwarancja bezpiecznej i stabilnej jazdy
Miłośnicy i użytkownicy wózków biegowych z pewnością do podstawowych elementów wpływającym na szybkość i płynność jazdy zaliczą ich koła. W multifunkcyjnym wózku Cybex Zeno 20˝ koła zagwarantują Ci odpowiednią prędkość, płynność oraz stabilność podczas biegu lub jazdy z wózkiem!
20” koła w wózku Cybex Zeno pozwolą Ci nabrać odpowiedniej prędkości podczas biegu lub jazdy na rowerze
Cybex Zeno to wózek dziecięcy i przyczepka rowerowa w jednym, posiadająca trzy pompowane 20” koła. Tylne, zostały wyposażone w amortyzację, minimalizującą wstrząsy podczas dowolnej aktywności z wózkiem. Odpowiednio wyprofilowane koła oraz amortyzacja tych tylnych w wózku Cybex Zeno pozwoli Ci nabrać prędkości przy zachowaniu maksimum stabilności. Ponadto w wózku Cybex Zeno użyto łożysk, które wydłużają żywotność osi.
Biegaj, ćwicz, jeździj na rowerze! Bądź aktywny razem z Cybex Zeno
Dzięki wyposażeniu wózka w klasyczne złączki bez trudu zdemontujesz koła w przyczepce rowerowej Zeno podczas jej składania. Możliwość demontażu sprawdzi się szczególnie w przypadku konieczności schowania wózka niemieckiej marki Cybex do małych bagażników samochodowych czy konieczności przechowania wózka biegowego w dowolnym miejscu w domu.
Dzięki możliwości demontażu kół, multifunkcyjny wózek biegowy Cybex Zeno zmieścisz nawet do małego bagażnika samochodowego