Cybex Zeno Multisport. Spersonalizuj wyjątkowy wózek biegowy
Zeno, wózek biegowy i przyczepka rowerowa w jednym niemieckiej marki Cybex zachwyca fanów nie tylko funkcjonalnością czy możliwością trenowania razem z dzieckiem, ale też nowoczesnym dizajnem. Dzięki możliwości wyboru koloru ramy i tapicerki siedziska spacerowego masz okazję stworzyć wyjątkowy wózek dziecięcy! Właśnie dlatego Cybex Zeno, obecnie promowany przez światowe sławy oferuje użytkownikom znacznie więcej, niż standardowe wózki dla dzieci. 
Cybex Zeno to wózek stworzony z myślą o potrzebach aktywnych fizycznie rodziców, dodatkowo ceniących sobie niesztampowy design i estetyczne wykończenia. Wyposażenie wózka biegowego Zeno w pompowane koła z amortyzacją na tył oraz regulacje wysokości przyczepki wspomagają jazdę po nierównościach i dostosowują się do wybranego treningu przez rodziców, ceniących sobie płynną i lekką jazdę oraz komfort. Na wyjątkowość tego modelu wpływa także możliwość jego personalizacji. Rodzice zainteresowani wózkiem dziecięcym Cybex Zeno mogą wybrać jeden z trzech kolorów ramy wózka i jedną z pięciu tapicerek lub zdecydować się na model z kolekcji Cybex Sport by Anna Lewandowska czy Cybex by Puma!
Kupując wózek biegowy i przyczepkę rowerową w jednym - Cybex Zeno możesz wybrać jeden z trzech dostępnych kolorów ram
Poza możliwością wyboru koloru ramy, Cybex pozwala swoim fanom na wybór jednej z pięciu dostępnych kolorów tapicerki wygodnego i obszernego siedziska spacerowych w wózku Cybex Zeno. Obecnie każdy kupujący ten model wózka biegowego może wybrać jedną z poniżej wymienionych tapicerek:
  • SILVER PINK,
  • BLEACHED SAND,

  • MEDAL GREY,

  • MALIBLUE,
  • ALL BLACK.

    Kup wózek biegowy Cybex Zeno i wybierz jedną z pięciu dostępnych kolorów tapicerek siedziska spacerowego
Poza podstawowymi wersjami tapicerki, rodzice zainteresowani zakupem wózka biegowego Cybex Zeno mogą wybrać model z najnowszej kolekcji Cybex Sport by Anna Lewandowska, która trafiła na rynek w październiku 2021 roku.