Cybex Sport. Najnowsza kolekcja Anny Lewandowskiej
Cybex Zeno to innowacyjny, wielozadaniowy wózek dziecięcy i przyczepka rowerowa w jednym, który umożliwia rodzicom podjęcie różnorodnych aktywności z dzieckiem. Z wózkiem Cybex Zeno możesz: biegać, jeździć na rowerze lub na nartach biegowych. Uprawianie wymienionych sportów w wózku od niemieckiej marki Cybex umożliwiają między innymi pompowane koła z tylną amortyzacją i regulowana wysokość przyczepki. Co więcej, sam model promowany jest przez jedną z najpopularniejszych trenerek fitness, Annę Lewandowską.
Cybex Zeno został stworzony z myślą o aktywnych rodzicach, chcących zamienić zwyczajne spacery z dzieckiem na wspólne i wyjątkowe treningi. Niedawno oficjalną ambasadorką marki Cybex została Anna Lewandowska, popularna polska trenerka fitness i prywatnie szczęśliwa żona Roberta Lewandowskiego i matka dwóch córek: Klary i Laury. W jej relacjach nietrudno znaleźć zdjęcia lub filmiki, na których ćwiczy razem z dziewczynkami, zachęcając tym samym inne mamy do aktywności z dziećmi. I chociaż obecnie Annę Lewandowską na Instagramie śledzi ponad 3,5 mln osób, teraz, kiedy promuje wózek Cybex Zeno, z pewnością trafi w gusta kolejnych użytkowników popularnych serwisów internetowych.
Anna Lewandowska odkąd została oficjalną ambasadorką marki Cybex, może trafiać do kolejnych użytkowników popularnych serwisów społecznościowych, w tym do młodych mam z apelem o zachowanie zdrowego stylu życia
Chociaż nie każdy może pozwolić sobie na siłownie w domu lub chociażby wyjazd na obóz sportowy Camp by Ann, miłośnicy aktywnego trybu życia, będący także rodzicami z pewnością zwrócą szczególną uwagę na Cybex Zeno, innowacyjny wózek i przyczepkę rowerową w jednym. Jego cena, wytrzymałość użytych do produkcji materiałów i przede wszystkim funkcjonalność sprawiają, że temu modelowi nie oprze się żaden aktywny i świadomy rodzic. Co więcej, od kiedy na rynku pojawiła się najnowsza kolekcja Cybex Sport by Anna Lewandowska, wierni fani polskiej sportsmenki z entuzjazmem pokazują się w social mediach z różowo-czarnym modelem Zeno. Poza podpisem Anny Lewandowskiej, a nawet motywem piłki nożnej, warto też zwrócić uwagę na poszczególne elementy wózka biegowego Cybex Zeno takie, jak: koła, amortyzacja, możliwość regulacji wysokości przyczepki czy rączki wózka. Jesteśmy przekonani, że kolekcja Sport by Anna Lewandowska nie podbiłaby światowego rynku, gdyby nie wygoda i lekkość prowadzenia wózka oraz pewność, co do bezpieczeństwa dziecka podczas wszelakich aktywności.
Spaceruj, biegaj, ciągnij, pchaj, podepnij do nart lub roweru! Niezależnie od tego jaką aktywność fizyczną wybierzesz, razem z wózkiem Cybex Zeno możesz uprawiać ją ze swoim dzieckiem