Cybex Zeno Bike. Przyczepka rowerowa i wózek spacerowy w jednym
Chociaż pogoda w Polsce pozostawia wiele do życzenia, rowerzyści już dawno obudzili się z zimowego snu i przygotowali rowery na długie przejażdżki. Ci, którzy miłością do kolarstwa chcą zarazić swoje dzieci i wspólnie z nimi podziwiać otaczający nas świat, już teraz mogą skorzystać z najnowszej oferty ZENO Bike przygotowanej przez niemiecką markę Cybex. 

Cybex ZENO Bike to przyczepka rowerowa, ale i wózek spacerowy w jednym, z którego skorzystacie zawsze wtedy, kiedy zechcecie zwolnić tempo. Szybkie przejście z jednej aktywności do drugiej w przyczepce Zeno Bike umożliwia między innymi schowek na dyszel rowerowy i przednie koła. Pozostając w temacie kół warto wspomnieć, że są one wyposażone w funkcję obrotu, dzięki czemu umożliwiają Wam pokonanie każdej przeszkody jaka pojawi się na Waszej drodze.

Przejażdżka po lesie? Aktywność na plaży? Pompowane koła oraz amortyzacja na tył umożliwiają płynny przejazd po wszelkich nierównościach na drodze. A miękkie i wyprofilowane siedzisko sportowe w przyczepce 2w1 Cybex Zeno Bike zapewnią dziecku maksimum komfortu oraz wesprą prawidłową pozycję siedzącą. Pamiętajcie, że na bezpieczeństwo dziecka podczas spaceru lub przejażdżki rowerowej wpływa obecność 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Co więcej Cybex Zeno Bike w kilka sekund złożycie do kompaktowych rozmiarów, co z pewnością ułatwi jej transport. Każdy użytkownik przyczepki rowerowej Cybex Zeno Bike doceni także kieszonki w jakie została wyposażona. Z łatwością pomieszczą one butelkę na wodę, przekąski lub zabawki niezbędne podczas aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *