Anna Lewandowska zaufała Cybex Zeno!
Anna Lewandowska, która od lat uznawana jest za jedną z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce udowadnia, że ruch powinien być obecny także w życiu dzieci. Teraz, kiedy została ambasadorką Cybex Zeno może zacząć wspólne treningi z Klarą lub Laurą Lewandowską. Czy rewolucyjny wózek dziecięcy Cybex Zeno wykorzysta także do ćwiczeń ze swoimi córkami?
Wózek biegowy Cybex Zeno by Anna Lewandowska to połączenie delikatnego i kobiecego koloru różowego i stylowej, odważnej czerni!
Wózek dziecięcy Cybex Zeno to model, który pozwoli Ci zarazić Twoje dziecko miłością do sportu. Dzięki niemu żadna aktywność fizyczna nie będzie Ci straszna. Wyposażony w funkcję multisport i rewolucyjne rozwiązania wózek Zeno pozwoli Ci biegać, jeździć na rolkach lub rowerze, a także na nartach biegowych wspólnie z dzieckiem O wyjątkowości modelu Zeno przekonała się sama Anna Lewandowska, która od teraz ukochany przez nią sport może uprawiać razem ze swoimi córkami: Klarą i Laurą. W wózku dziewczynki z pewnością poczują się komfortowo i bezpiecznie podczas treningów z mamą, a ona sama będzie mogła nieustannie  doskonalić swoją formę.
Fitness z wózkiem? Nic prostszego! Wózek dziecięcy 4w1 Cybex Zeno by Anna Lewandowska umożliwi Ci jazdę na rowerze, na nartach biegowych, jak i pozwoli na zwykły bieg z dzieckiem