Bezpieczeństwo w wózku biegowym Cybex Zeno Multisport
Czy wiesz, że niemiecka marka Cybex, która od lat produkuje bezpieczne akcesoria dla dzieci dostała dotychczas ponad 400 nagród za: dizajn, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Projektując wózek biegowy i przyczepkę rowerową w jednym Cybex Zeno, marka kierowała się także tymi wyznacznikami. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że tworząc wózek 4w1 Cybex Zeno, producent korzystał z doświadczenia sportowców i specjalistów z zakresu budowy spacerówek. 
Przyglądając się wózkowi biegowemu Cybex Zeno można dojść do prostych wniosków, że współpraca przyniosła oczekiwane rezultaty. Wydaje się, że wózek Zeno spełnia wszystkie potrzeby aktywnych rodziców, którzy mogą wykorzystać go w dowolny sposób: jako zwykłą spacerówkę, jako wózek biegowy, przyczepkę rowerową a nawet przyczepkę do nart biegowych!
Spaceruj, biegaj, jeździj na rowerze razem ze swoim dzieckiem. Od teraz wykonywanie dowolnej aktywności sportowej z maluszkiem umożliwi Ci wózek biegowy i przyczepka rowerowa w jednym, Cybex Zeno
Warto jednak zastanowić się, co wpływa na bezpieczeństwo dziecka podczas wykonywania przez nas rozmaitych czynności. Otóż po pierwsze należy wyróżnić pięciopunktową uprząż, która zabezpiecza dziecko przed wyślizgnięciem się z wózka, na przykład podczas biegu. Ponadto producent do modelu Zeno dodał elementy odblaskowe, dzięki którym ćwiczący razem z dzieckiem rodzic będzie widoczny po zmroku. Przy zakupie wózka multisport Cybex Zeno dodatkowo otrzymujemy chorągiewkę na tyczce i tylne światełko bezpieczeństwa, które również wpływają na naszą widoczność wieczorem.
Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka. Niezależnie od tego czy używasz wózka do codziennych spacerów z maluszkiem, czy wspólnych treningów zawsze zapinaj uprząż po posadzeniu dziecka w wózku biegowym Cybex Zeno
Ponadto na bezpieczeństwo w wózku multisport 4w1 Cybex Zeno mają wpływ hamulce bębnowe zastosowane na tylnej osi. Pozwalają one na zablokowanie wózka w dowolnym miejscu oraz umożliwiają zablokowanie oddziaływania ciężaru wózka na rodzica podczas zjazdu lub wjazdu na stromych, trudnych wzniesieniach. Pisząc o bezpieczeństwie warto także wspomnieć o dołączonym pasie biodrowym, dzięki któremu możemy bez przeszkód ciągnąć wózek Zeno podczas biegu i uwolnić swoje ręce.
Pas biodrowy pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne ciągnięcie wózka Cybex Zeno niezależnie od nawierzchni
Dowiedz się więcej o wózku multisport 4w1 Cybex Zeno