Anna Lewandowska z wózkiem do biegania Cybex Zeno
Anna Lewandowska, która została oficjalną ambasadorką popularnej wśród celebrytów marki Cybex nieustannie udowadnia, że wspólne treningi z dzieckiem mogą być nie tylko możliwe, ale i przyjemne. Co jakiś czas, na profilu polskiej sportsmenki można zobaczyć, jak ćwiczy razem z córkami: Laurą i Klarą. Żona Roberta Lewandowskiego niedawno została przyłapana na joggingu razem ze swoją córką umieszczoną w promowanym przez siebie wózku biegowym od Cybex. 
Cybex Avi i Cybex Zeno to wózki sportowe stworzone głównie z myślą o aktywnych rodzicach. Niedługo po wypuszczeniu wózków na rynek, świat obiegła informacja o promowaniu wyżej wspomnianych modeli przez jedną z najpopularniejszych polskich fit mam - Annę Lewandowską. Co ciekawe, niemiecki producent stworzył razem z Anną specjalną kolekcję Cybex Sport by Anna Lewandowska. Wózki Avi i Zeno z tej kolekcji kupimy w różowo-czarnym kolorze, przyozdobione dodatkowo motylkami, motywem piłki nożnej i podpisem trenerki.
Anna Lewandowska to najpopularniejsza polska trenerka fitness, która udowadnia, że wspólne treningi z dzieckiem są możliwe
Co więcej raz na jakiś czas, serwisy internetowe informują o trenującej sportsmence i wykorzystywanym podczas treningów wózku biegowym Cybex. To cieszy, ponieważ wiadomo, jak duży wpływ Anna Lewandowska ma na inne kobiety, a przede wszystkim młode mamy. Każdego dnia motywuje je do zmiany stylu życia i namawia do walki o swoje marzenia. A teraz razem z niemiecką marką Cybex i tworzonymi przez nią produktami, może dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *