Cybex Zeno i Cybex Avi. Co różni, a co łączy te dwa wózki biegowe?
Już w październiku br. światowy rynek obiegła informacja, że jedna z najpopularniejszych polskich trenerek i wielokrotna medalistka mistrzostw świata w karate, Anna Lewandowska została oficjalną ambasadorką wózków biegowych marki Cybex. We współpracy z niemiecką firmą zaprojektowała multifunkcyjny wózek Cybex Zeno oraz wózek do joggingu Cybex Avi. Co różni, a co łączy te dwa modele wózków dziecięcych?
Wózek biegowy 4w1 Cybex Zeno, czy wózek do joggingu Cybex Avi? Poznaj ich cechy wspólne oraz różnice między modelami
Zarówno wózek biegowy 4w1 Cybex Zeno, jak i wózek do joggingu Cybex Avi zostały stworzone z myślą o aktywnych rodzicach, którzy z powodzeniem łączą swoją miłość do sportu z rodzicielstwem. Zeno i Avi to także idealne modele na codzienne spacery lub marszobiegi, pełniące nierzadko rolę rozgrzewki. Z wózka Zeno oraz Cybex Avi z powodzeniem może korzystać dziecko od około 6. miesiąca życia, do osiągnięcia 22 kg wagi, czyli do około 4 roku życia. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre sporty, na jakie pozwala użytkowanie wózka Zeno, wymagają od dziecka samodzielnego i stabilnego siadu. Warto zwrócić uwagę, że wózek multisport Cybex Zeno oraz wózek Cybex Avi zostały zaprojektowane do biegania po chodnikach, miejskich drogach oraz parkowych ścieżkach. Nie straszne im przeszkody, w postaci przechodniów czy wyższych chodników, a to za sprawą odpowiedniej wielkości pompowanych kół i lekkiej, aluminiowej ramy. Z pewnością wielu współczesnych rodziców ucieszy możliwość szybkiego złożenia obydwu wózków do niedużych rozmiarów. Ta opcja pozwala na ekspresowe przewiezienie wózka na przykład na miejsce treningu. Równie zadowolone powinno być dziecko, które w trakcie treningu rodzica siedzi wygodnie w obszernym siedzisku spacerowym, przypięte dla bezpieczeństwa 5-punktowymi szelkami.
Bieg po mieście lub ścieżce w parku? Cybex Zeno i Cybex Avi poradzą sobie z każdą przeszkodą napotkaną na miejskiej lub podmiejskiej drodze
Poza wspólnymi cechami, warto wiedzieć czym różni się wózek multisport 4w1 Cybex Zeno, od wózka do joggingu Cybex Avi. Różnicę znajdziemy nie tylko w wyglądzie, ale też w możliwości wykorzystania danego wózka dziecięcego. Decydując się na jeden z dwóch modeli, należy pamiętać, że wózek biegowy Cybex Avi wykorzystamy do codziennego joggingu, ale też na zakupy czy spacery. Wózek multisport 4w1 Cybex Zeno może natomiast posłużyć nam nie tylko za model do biegania, ale też za przyczepkę rowerową czy przyczepkę do nart biegowych. Wózek dziecięcy Cybex Zeno możemy także ciągnąć za sobą podczas treningu z dzieckiem lub standardowo prowadzić go przed sobą. A to za sprawą zestawu do biegania Hands-free, który pozwala nam uzyskać więcej swobody podczas biegu.  To, co jeszcze różni wózki niemieckiego producenta od siebie to sposób zabudowy siedziska spacerowego. O ile wózek do joggingu Cybex Avi posiada daszek przeciwsłoneczny XL z okienkami wentylacyjnymi z siatki, o tyle wózek multisport Cybex Zeno jest w całości zabudowany. Dzięki temu trenujący rodzic ma pewność, że podczas biegu czy jazdy na nartach lub rowerze do wnętrza wózka nie dostanie się żaden przedmiot, który może zranić dziecko.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WÓZKU MULTISPORT 4W1 CYBEX ZENO. KLIKNIJ -> TUTAJ <-

One thought on “Cybex Zeno i Cybex Avi. Co różni, a co łączy te dwa wózki biegowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *