Zimowe akcesoria: zestaw narciarski ZENO
Cybex, jako jedna z najpopularniejszych światowych marek wypuściła na rynek rewolucyjny zestaw narciarski do wózka Zeno. Przeczytaj i dowiedz się, jak od teraz możesz wykorzystywać wielofunkcyjny wózek biegowy i przyczepkę rowerową w jednym!
Najnowszy produkt niemieckiego producenta z pewnością zostanie doceniony przez fanów sportów zimowych. Źródło: Cybex
Jednym z akcesoriów gwarantujących udany aktywny wypoczynek zimą są narty do wózka biegowego Cybex Zeno. Możliwość przymocowania tylnych nart sprawia, że z multifunkcyjnym wózkiem od niemieckiego producenta możesz przejechać po ośnieżonych drogach lub wyruszyć na śnieżną wyprawę.
Wyposaż wózek Cybex Zeno w narty i aktywnie spędź czas z dzieckiem. Źródło: Cybex
Cybex Zeno stanowi przykład wózka dziecięcego, który został zaprojektowany głównie z myślą o aktywnych rodzicach. Wózek biegowy i przyczepka rowerowa w jednym może posłużyć jako:
  • spacerówka,
  • przyczepka rowerowa,
  • wózek biegowy,
  • i dzięki zestawowi narciarskiemu także jako sanie biegowe!
Wózek Cybex Zeno możemy niezależnie od pogody ciągnąć za sobą (biegając, jeżdżąc na rowerze lub nartach biegowych) lub korzystając z rączki do prowadzenia pchać go przed sobą. Co więcej, producent pomyślał również o wyjątkowej konstrukcji systemu w tym wózku biegowym i sprawił, że nie jest ona sztywna. Pozwala to między innymi na swobodne rozglądanie się i co najważniejsze kontrolowanie dziecka podczas uprawiania sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *