Wielofunkcyjna przyczepka sportowa Cybex Zeno 4w1
Niemiecką markę Cybex obecnie bezsprzecznie można nazwać liderem w tworzeniu funkcjonalnych wózków dziecięcych. Do niedawna Cybex tworzył wyłącznie wózki dziecięce przeznaczone na spacery: wózki głębokie, głęboko-spacerowe lub spacerówki. Aktualnie, wśród ciekawej i bogatej oferty firmy można znaleźć też wielofunkcyjną przyczepkę sportową Cybex Zeno, promowaną przez znaną na całym świecie polską trenerkę fitness, Annę Lewandowską.
Cybex Zeno jest przykładem wózka, któremu nawet Ci, którzy z bieganiem nie mają wiele wspólnego, nie będą mogli oprzeć. Wózek ten może służyć jako spacerówka na codzienne spacery, przyczepka rowerowa lub sanie biegowe, a także wózek biegowy! Co więcej przyczepkę sportową możemy ciągnąć za sobą dzięki wyposażeniu go w długi uchwyt i regulowany pas stabilizujący wózek, jaki rodzic zakłada na siebie. Inna opcją na bieg z wózkiem jest skorzystanie z rączki do prowadzenia i umieszczenie modelu Zeno przed sobą. Warto również wiedzieć, że konstrukcja systemu w wózku Cybex Zeno nie jest sztywna, co pozwala nam na rozglądanie się i co ważniejsze kontrolowanie dziecka w trakcie aktywności.
Dzięki Cybex Zeno trening z Twoim dzieckiem od teraz jest na wyciągnięcie ręki
Okazuje się, że wspólnie z wózkiem biegowym 4w1 Cybex Zeno można wykonywać trening siły biegowej. Obciążeniem w tym przypadku będzie nie tylko wózek, ale też dziecko, umieszczone w siedzisku spacerowym. Oprócz tego z tym modelem rozpędzisz się do naprawdę dużych prędkości. Ponadto w trakcie biegu nie kopniesz, ani nie potkniesz się o wózek.

Dowiedz się więcej o wózku multisport 4w1 Cybex Zeno. Kliknij -> TUTAJ <-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *