Cybex Zeno, wózek multisport 4w1 dla aktywnych rodziców
Cybex Zeno, wózek biegowy i przyczepka rowerowa w jednym został okrzyknięty wózkiem multisport. Nazwa ta sugeruje, że Cybex Zeno możesz wykorzystać jako wózek spacerowy lub jako model umożliwiający wykonywanie Ci wielu aktywności sportowych z dzieckiem. O jakich aktywnościach mowa?
Cybex Zeno to model, którego oficjalną ambasadorką została najpopularniejsza polska trenerka, a prywatnie szczęśliwa mama dwóch córek, Anna Lewandowska
Wózek Cybex Zeno multisport został zaprojektowany z myślą o aktywnych rodzicach, którym nie wystarczają już zwykłe spacery z dzieckiem. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mogą skorzystać z zestawu rowerowego, który składa się z drążka holowniczego oraz zaczepu do roweru i ciągnąć wózek za sobą. Duże koła wózka multisport 4w1 z pewnością umożliwią przejazd po trudniejszym terenie, a funkcja regulacji przyczepki zapewni Ci maksimum komfortu podczas jazdy. Co więcej do zestawu dołączona jest także chorągiewka i tylne światło bezpieczeństwa, które wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy.
Spaceruj, biegaj, jeździj na rowerze razem ze swoim dzieckiem. Od teraz wykonywanie dowolnej aktywności sportowej z maluszkiem umożliwi Ci wózek biegowy i przyczepka rowerowa w jednym, Cybex Zeno
Z wózkiem Cybex Zeno multisport możesz także uprawiać jogging. Ponadto to Ty wybierasz, w jaki sposób chcesz to robić: czy (standardowo) pchając wózek, czy ciągnąć go za sobą. Wyposażenie wózka biegowego Cybex Zeno 4w1 w silikonową, antypoślizgową i regulowaną rączkę pozwoli Ci dostosować ją do swojego wzrostu i z pewnością wpłynie na Twój komfort podczas biegu. W sportowym, obszernym siedzisku wyposażonym w pasy Twoje dziecko będzie bezpieczne, kiedy Ty będziesz pobijać rekordy!
Podczas joggingu możesz standardowo pchać lub ciągnąć wózek biegowy Cybex Zeno multisport
Poza możliwością jazdy na rowerze i joggingiem wózek multisport Cybex Zeno sprawdzi się też na nartach. Dlatego niezależnie od tego jaką aktywność fizyczną uprawiasz, z wózkiem biegowym Cybex Zeno 4w1 możesz wykonywać (prawie) wszystkie!
Lubisz jeździć na nartach? Chcesz zarazić swoją pasją dziecko? Wózek multisport Cybex Zeno z pewnością Ci to umożliwi!
Dowiedz się więcej o wózku multisport 4w1 Cybex Zeno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *